Bisiklet turlarimin finansmani icin sanatsal olan fotograflarimin telif haklarini satisa cikarmaya karar verdim. Ilgilenen olursa sayfanin ozel mesaj butonundan veya baymineral@gmail.com adresinden satin almak istedikleri fotograflarin linkleri ve fiyat teklifleriyle birlikte bana ulasabilirler. - Baki Berk Kayalar

29 Ocak 2013 Salı

Kerpe-Kandıra-Kerpe - 2003 Temmuz sonu


Bisikletle yapmış olduğum ilk önemli tura ait bir fotoğrafı geçenlerde arşivimde buldum. Zaten başka fotoğraf bulamadım. 2003 yılının Temmuz ayının sonlarında bir gün Kerpe' den Kandıra' ya gidip gelmiştim. Hatırladığım kadarıyla 2 saat 40 dakikada gidip gelmiştim. O gün 31 kilometre yol gitmişim. En yüksek hızım 40 kilometre civarıdır. Mevzi sağanak yağışın görüldüğü bir gündü. Azıcık ıslandığımı anımsıyorum.

Fotoğrafı çektiğim sırada Kerpe çıkışındaki dik yokuşu bitirmiş durumdayım. Uzakta Kerpe seçilebiliyor.


Sevgi ve selamlar.

----------------------------------------------------- Bu blog sayfasında yer alan fotoğrafların telif hakları aksi belirtilmedikçe Baki Berk Kayalar' a aittir. Maddi amaç güden çalışmalarda izin almadan kullanılması telif hakları yasasına göre suçtur. Maddi amaç gütmeyen kullanımlarda ise kaynak belirtilerek yayınlanması önemle rica olunur. Aksi takdirde bu blog sayfasında yer alan fotoğrafların izinsiz kullanılması durumunda yasal işlem başlatılacaktır. Öneri ve destekleriniz için baymineral@gmail.com adresinden bana ulaşabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bu blog sayfasındaki tüm yazılı ve görsel materyallerin (sponsor ve kardeş site bağlantı logo ve yazıları ile gazete küpürleri hariç) telif hakları Bâki Berk Kayalar' a aittir. Kullanmak istediğiniz görsel ve yazılı materyal için baymineral@gmail.com adresinden Bâki Berk Kayalar' a ulaşabilirsiniz.

Saygılarımla.