Bisiklet turlarimin finansmani icin sanatsal olan fotograflarimin telif haklarini satisa cikarmaya karar verdim. Ilgilenen olursa sayfanin ozel mesaj butonundan veya baymineral@gmail.com adresinden satin almak istedikleri fotograflarin linkleri ve fiyat teklifleriyle birlikte bana ulasabilirler. - Baki Berk Kayalar

11 Nisan 2013 Perşembe

Kerpe - Ağustos-Eylül 2012

Kerpe' de 2012 yazında kaldığım günlerin bazılarında çektiğim bir kaç fotoğrafı paylaşmak istiyorum.

28.08.2012 tarihinde Kerpe' de hava bozdu ve serinledi. Normalde sıcak yaz günlerinde buralar çok kalabalık olur.Kayalıklar dalgalarla başka bir güzel oluyor. Karadeniz coştu.
Bu üzümler çok güzel. Canım çekti.05.09.2012' de Annemle Miço Koyu' na gittim.
Bu küçük koya Kerpe kanalizasyonu doğru dürüst arıtılmadan akıtılıyor.Kerpe kayalıkları.Ve Kerpe' nin büyük kumsalı.
----------------------------------------------------- Bu blog sayfasında yer alan fotoğrafların telif hakları aksi belirtilmedikçe Baki Berk Kayalar' a aittir. Maddi amaç güden çalışmalarda izin almadan kullanılması telif hakları yasasına göre suçtur. Maddi amaç gütmeyen kullanımlarda ise kaynak belirtilerek yayınlanması önemle rica olunur. Aksi takdirde bu blog sayfasında yer alan fotoğrafların izinsiz kullanılması durumunda yasal işlem başlatılacaktır. Öneri ve destekleriniz için baymineral@gmail.com adresinden bana ulaşabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bu blog sayfasındaki tüm yazılı ve görsel materyallerin (sponsor ve kardeş site bağlantı logo ve yazıları ile gazete küpürleri hariç) telif hakları Bâki Berk Kayalar' a aittir. Kullanmak istediğiniz görsel ve yazılı materyal için baymineral@gmail.com adresinden Bâki Berk Kayalar' a ulaşabilirsiniz.

Saygılarımla.