Bisiklet turlarimin finansmani icin sanatsal olan fotograflarimin telif haklarini satisa cikarmaya karar verdim. Ilgilenen olursa sayfanin ozel mesaj butonundan veya baymineral@gmail.com adresinden satin almak istedikleri fotograflarin linkleri ve fiyat teklifleriyle birlikte bana ulasabilirler. - Baki Berk Kayalar

17 Nisan 2013 Çarşamba

Kerpe-Kaymaz-Adapazarı-İzmit - 07.08.2012


Kerpe' den İzmit' e farklı bir rotadan daha gidiş yapıyorum. Takvimlerden 7 Ağustos 2012.


Kerpe' den Ömerağzı mevkiine gidip oradan orman yoluna giriyorum.Bu yol süper.O orman yolundan çıkıp bir süre anayolda ilerledikten sonra Balcı Köyü' ne doğru geçiyorum.


Balcı Köyü.


Balcı' dan sonra Kaymaz - Adapazarı yolundayım.
Bu çeşme sanırım Sakarya' ya bağlı.Adapazarı geçişim.


Beşköprü.Çark Deresi boyu.

Arifiye-Sapanca arası.


Sapanca.Sapanca-Maşukiye arası.


İzmit121.45 klm mesafe.

18.6 km/h ortalama, 54.2 km/h en yüksek hız.

----------------------------------------------------- Bu blog sayfasında yer alan fotoğrafların telif hakları aksi belirtilmedikçe Baki Berk Kayalar' a aittir. Maddi amaç güden çalışmalarda izin almadan kullanılması telif hakları yasasına göre suçtur. Maddi amaç gütmeyen kullanımlarda ise kaynak belirtilerek yayınlanması önemle rica olunur. Aksi takdirde bu blog sayfasında yer alan fotoğrafların izinsiz kullanılması durumunda yasal işlem başlatılacaktır. Öneri ve destekleriniz için baymineral@gmail.com adresinden bana ulaşabilirsiniz.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bu blog sayfasındaki tüm yazılı ve görsel materyallerin (sponsor ve kardeş site bağlantı logo ve yazıları ile gazete küpürleri hariç) telif hakları Bâki Berk Kayalar' a aittir. Kullanmak istediğiniz görsel ve yazılı materyal için baymineral@gmail.com adresinden Bâki Berk Kayalar' a ulaşabilirsiniz.

Saygılarımla.