Bisiklet turlarimin finansmani icin sanatsal olan fotograflarimin telif haklarini satisa cikarmaya karar verdim. Ilgilenen olursa sayfanin ozel mesaj butonundan veya baymineral@gmail.com adresinden satin almak istedikleri fotograflarin linkleri ve fiyat teklifleriyle birlikte bana ulasabilirler. - Baki Berk Kayalar

20 Haziran 2013 Perşembe

Cremona Basinindayim

 Dun Cremona Belediye baskani ile tanismistim ve ilgili haber, haber sitelerinde hemen yayinlanmisti. Bugun de basili olarak yayinlandi.

La Provincia gazetesi Ouotidiano di Cremona 13. sayfa, 20.06.2013

Cremona'daki ilk haftama boyle guzel bir sey sigdirmak guzel oldu.


 Cremona Belediye Baskani ile tanismamin ardindan belediyenin sitesinde ve basinda cikan haberlerimin linkleri.

http://www.comune.cremona.it/Article7038.phtml

http://www.laprovinciacr.it/news/cronaca/40069/In-bici-dalla-Turchia-per-il.html

http://www.cremonaoggi.it/2013/06/19/in-bici-dalla-turchia-a-cremona-per-servizio-volontario-europeo/#more

http://inviatoquotidiano.it/fatti/dalla-turchia-cremona-1700-km-bici-svolgere-il-servizio-volontario-europeo

 

----------------------------------------------------- Bu blog sayfasında yer alan fotoğrafların telif hakları aksi belirtilmedikçe Baki Berk Kayalar' a aittir. Maddi amaç güden çalışmalarda izin almadan kullanılması telif hakları yasasına göre suçtur. Maddi amaç gütmeyen kullanımlarda ise kaynak belirtilerek yayınlanması önemle rica olunur. Aksi takdirde bu blog sayfasında yer alan fotoğrafların izinsiz kullanılması durumunda yasal işlem başlatılacaktır. Öneri ve destekleriniz için baymineral@gmail.com adresinden bana ulaşabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bu blog sayfasındaki tüm yazılı ve görsel materyallerin (sponsor ve kardeş site bağlantı logo ve yazıları ile gazete küpürleri hariç) telif hakları Bâki Berk Kayalar' a aittir. Kullanmak istediğiniz görsel ve yazılı materyal için baymineral@gmail.com adresinden Bâki Berk Kayalar' a ulaşabilirsiniz.

Saygılarımla.