Bisiklet turlarimin finansmani icin sanatsal olan fotograflarimin telif haklarini satisa cikarmaya karar verdim. Ilgilenen olursa sayfanin ozel mesaj butonundan veya baymineral@gmail.com adresinden satin almak istedikleri fotograflarin linkleri ve fiyat teklifleriyle birlikte bana ulasabilirler. - Baki Berk Kayalar

27 Mart 2014 Perşembe

Cremona Kuzey Cizgi Turu - 22.03.2014


Cremona cevresinde planladigim son cizgi turlarindan birisi bu oldu.

Sabah sadece Cremona' nin sanayi bolgesine kadar tamamlanmis Cremona-Milano kanali boyle gorunuyordu.

Bir tur agir sanayi tesisi. Cevrede sanayi tesisleri olmasina ragmen kanal balik dolu. Yarim kol buyuklugundeki dev baliklar sapir supur atliyorlar. Dalgalari etrafa yayiliyor..


Bir yerde agaclar katledilmis fakat kokleri birakilmis. Anlasilan o koklerden yeni filizler cikip yine agac olacak ve buyuduklerinde yine kesilecekler.
Quinzano d'Oglio yoresinde ara yollar.Quinzano d'Oglio' dan sonra otoyola paralel arayolda cizgi baglarken.Seniga yolu.Seniga hatirasi. Seniga cikisinda girmem gereken yol kapatilmis. Agaclarin kesildigini bahane ederek tehlikeli diye sokmuyorlar ama ortada baska bir elektrik vardi. Inanmadim. 


Bir tarla yoluna girerek kalabaligin gizli isler cevirdigi yerin arkasina ciktim.


Hindistan kokenli birisiyle sohbet ettim.

Eve yaklasik 20 kilometre kala yemek molasi.
Sevgiler dostlar.
SP85 yolu uzerinde buzagilari kopek kulubesi gibi hucrelere tikmislar. Zavallilar. :(

Cremona' da pazar toplaniyor.


Bu turu da cok sukur sorunsuzca tamamlamanin mutlulugundayim.Toplam kilometre 103 kilometre.


----------------------------------------------------- Bu blog sayfasında yer alan fotoğrafların telif hakları aksi belirtilmedikçe Baki Berk Kayalar' a aittir. Maddi amaç güden çalışmalarda izin almadan kullanılması telif hakları yasasına göre suçtur. Maddi amaç gütmeyen kullanımlarda ise kaynak belirtilerek yayınlanması önemle rica olunur. Aksi takdirde bu blog sayfasında yer alan fotoğrafların izinsiz kullanılması durumunda yasal işlem başlatılacaktır. Öneri ve destekleriniz için baymineral@gmail.com adresinden bana ulaşabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bu blog sayfasındaki tüm yazılı ve görsel materyallerin (sponsor ve kardeş site bağlantı logo ve yazıları ile gazete küpürleri hariç) telif hakları Bâki Berk Kayalar' a aittir. Kullanmak istediğiniz görsel ve yazılı materyal için baymineral@gmail.com adresinden Bâki Berk Kayalar' a ulaşabilirsiniz.

Saygılarımla.