Bisiklet turlarimin finansmani icin sanatsal olan fotograflarimin telif haklarini satisa cikarmaya karar verdim. Ilgilenen olursa sayfanin ozel mesaj butonundan veya baymineral@gmail.com adresinden satin almak istedikleri fotograflarin linkleri ve fiyat teklifleriyle birlikte bana ulasabilirler. - Baki Berk Kayalar

Hakkımda

31.07.1986 İstanbul doğumluyum. Amatör olarak bisiklet sporuyla uğraşıyorum. Kocaeli Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Fotoğraf Ana Sanat Dalı mezunuyum. Bisikletin yanısıra meteoroloji, demiryolları, jeoloji, mineraloji ve botanikle yoğun olarak ilgileniyorum. Bisiklet sporunun uzun yol tur bisikletçiliği dalını daha çok benimsemiş birisiyim. Demiryolu + bisiklet şeklindeki kombine ulaşım modelini savunan birisiyim. Prensip gereği Türkiye' deki bisiklet konusundaki örgütlenmelerden 2010 yılı itibariyle uzak duruyorum. Derdimi anlatacak kadar İtalyanca ve İngilizce biliyorum.

Saygılarımla.

Bâki Berk KAYALAR

Bu blog sayfasındaki tüm yazılı ve görsel materyallerin (sponsor ve kardeş site bağlantı logo ve yazıları ile gazete küpürleri hariç) telif hakları Bâki Berk Kayalar' a aittir. Kullanmak istediğiniz görsel ve yazılı materyal için baymineral@gmail.com adresinden Bâki Berk Kayalar' a ulaşabilirsiniz.

Saygılarımla.