Bisiklet turlarimin finansmani icin sanatsal olan fotograflarimin telif haklarini satisa cikarmaya karar verdim. Ilgilenen olursa sayfanin ozel mesaj butonundan veya baymineral@gmail.com adresinden satin almak istedikleri fotograflarin linkleri ve fiyat teklifleriyle birlikte bana ulasabilirler. - Baki Berk Kayalar

4 Ocak 2009 Pazar

İzmit-Tuzla (İstanbul) Turu - 16.12.2007

Eski İstanbul Yolu üzerinden İstanbul' a ulaşmaya çalıştığımız ıslak turun görüntüleri. Lastiğimin patlaması nedeniyle yola öğlen çıkınca, havanın kararması ile birlikte yolculuk dik ve sürekli çıkışların da katkısıyla pek maceralı oldu. Neticede yolculuk İstanbul' un girişinde, yani Tuzla' da sonuçlandı ve Haydarpaşa' dan kalkan son Adapazarı Ekspresi ile eve dönüş yaptık.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bu blog sayfasındaki tüm yazılı ve görsel materyallerin (sponsor ve kardeş site bağlantı logo ve yazıları ile gazete küpürleri hariç) telif hakları Bâki Berk Kayalar' a aittir. Kullanmak istediğiniz görsel ve yazılı materyal için baymineral@gmail.com adresinden Bâki Berk Kayalar' a ulaşabilirsiniz.

Saygılarımla.