Bisiklet turlarimin finansmani icin sanatsal olan fotograflarimin telif haklarini satisa cikarmaya karar verdim. Ilgilenen olursa sayfanin ozel mesaj butonundan veya baymineral@gmail.com adresinden satin almak istedikleri fotograflarin linkleri ve fiyat teklifleriyle birlikte bana ulasabilirler. - Baki Berk Kayalar

12 Ocak 2010 Salı

03.07.2007 - Kerpe-Kıncıllı-Kerpe

3 Temmuz 2007 tarihinde yaptığım bir turla karşınızdayım.

Bir arkadaşla beraber Kerpe' nin güneydoğusundaki Kıncıllı Köyü' ne doğru keşfe çıkıyorum.

Kerpe' nin hemen çıkışındaki dik yokuştan manzara harika. 2008 Mayıs sonlarında bir sabah bu inişte 70.7 km/h yapacaktım.O yokuşun ilerisinden bir poz daha.Kıncıllı Köyü yakınlarında Melen Çayı boru hattının inşaatına ulaşıyoruz. Doğa tahrip edilmiş.Metrelerce derinlikte çukurlar açılıp dev su boruları döşenmiş.Bir fay hattı.Kıncıllı Köyü' nün yolu soğuk asfalt. Sıcak hava yüzünden oldukça yumuşamış. Bebiş' in lastiği ziftleniyor.Asfalttaki imzam.Bölgede iki dostumuz güneşten saklanıyor.Bir tarlayı kargalardan koruyan yapay koruculardan birisi. Çok güzel olmuş :)

Tarlalar arasında harika bir yolculuk. Trafik yok, şehir stresi yok. Erik var, temiz hava var, kuş sesi var. Hoş sohbetler var. Daha ne olsun.Soğan çiçekleri çok güzel görünüyor.

Yollar bizi Ömerağzı mevkiine inen nefis orman yoluna indiriyor. Trafik sıfır. Mükemmele yakın bir ortam. Bisiklet sürüşünden alınan zevk en üst düzeyde.Sevgiler.

-----------------------------------------------------
Bu blog sayfasında yer alan fotoğrafların telif hakları aksi belirtilmedikçe Baki Berk Kayalar' a aittir. Maddi amaç güden çalışmalarda izin almadan kullanılması telif hakları yasasına göre suçtur. Maddi amaç gütmeyen kullanımlarda ise kaynak belirtilerek yayınlanması önemle rica olunur.
Öneri ve destekleriniz için baymineral@gmail.com adresinden bana ulaşabilirsiniz.

2 yorum:

  1. Merhaba. bu gün internette baharda yapmayı planladığım bir bisiklet turu ile ilgili araştırma yaparken blogunuza rastladım.
    Çalışmalarınızı facebook tan takip ediyorum. Hoşçakalın.

    YanıtlaSil
  2. Orhan Bey değerli yorumunuz için çok teşekkür ediyorum.

    Mutlu pedallar.

    YanıtlaSil

Bu blog sayfasındaki tüm yazılı ve görsel materyallerin (sponsor ve kardeş site bağlantı logo ve yazıları ile gazete küpürleri hariç) telif hakları Bâki Berk Kayalar' a aittir. Kullanmak istediğiniz görsel ve yazılı materyal için baymineral@gmail.com adresinden Bâki Berk Kayalar' a ulaşabilirsiniz.

Saygılarımla.