Bisiklet turlarimin finansmani icin sanatsal olan fotograflarimin telif haklarini satisa cikarmaya karar verdim. Ilgilenen olursa sayfanin ozel mesaj butonundan veya baymineral@gmail.com adresinden satin almak istedikleri fotograflarin linkleri ve fiyat teklifleriyle birlikte bana ulasabilirler. - Baki Berk Kayalar

4 Ocak 2010 Pazartesi

06.07.2006 - Kerpe Çevresi Turu

2006 yazında Kerpe' de yaptığım küçük bir keşif turumun fotoğraflarını paylaşmak istedim. Rota, Kerpe-Paşaağzı çevresinde geçiyor. Paşaağzı' nın iç tarafındaki evlerin oradan ormanın derinliklerine dalıyor ve Kandıra-Kerpe karayoluna çıkıyorum.

Orman koyu. Ortam harika.Bisiklet ve koyu orman. Mükemmel bir bileşim.Öz portre.Karayoluna eğrelti otları arasından sıyrılarak güçlükle çıkıyorum. Sonrasında yol asfalt.Taşıtların hızlıca geçtiği bu kesimde hızlıca bir öz portre alıyorum.Sevgiler.

-----------------------------------------------------
Bu blog sayfasında yer alan fotoğrafların telif hakları aksi belirtilmedikçe Baki Berk Kayalar' a aittir. Maddi amaç güden çalışmalarda izin almadan kullanılması telif hakları yasasına göre suçtur. Maddi amaç gütmeyen kullanımlarda ise kaynak belirtilerek yayınlanması önemle rica olunur.
Öneri ve destekleriniz için baymineral@gmail.com adresinden bana ulaşabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bu blog sayfasındaki tüm yazılı ve görsel materyallerin (sponsor ve kardeş site bağlantı logo ve yazıları ile gazete küpürleri hariç) telif hakları Bâki Berk Kayalar' a aittir. Kullanmak istediğiniz görsel ve yazılı materyal için baymineral@gmail.com adresinden Bâki Berk Kayalar' a ulaşabilirsiniz.

Saygılarımla.