Bisiklet turlarimin finansmani icin sanatsal olan fotograflarimin telif haklarini satisa cikarmaya karar verdim. Ilgilenen olursa sayfanin ozel mesaj butonundan veya baymineral@gmail.com adresinden satin almak istedikleri fotograflarin linkleri ve fiyat teklifleriyle birlikte bana ulasabilirler. - Baki Berk Kayalar

16 Nisan 2010 Cuma

İzmit-Çınarlıdere-İzmit - 20.09.2008

2008 yılının güzel bir eylül gününde Feyman ile aktivite yapmaya karar verdik.

Öncelikle Seka Park' a indik.

Sonrasında tekne yarışını izledik.

Sonrasında canımız Umuttepe' yi istedi. Bir uğrayalım dedik okula.

Okulun "Bisikletli Kampüs Projesi" kapsamında aldığı bisikletler hoyratı kullanım sebebiyle iskat olmuştu.İskat olmuş bu bisikletlere üzüntüyle baktık. İçimiz yanmadı desem yalan olur.Scotty ve Bebiş poz verdiler beraber. İki oda arkadaşı.Kent ormana geçip, gözetleme kulesine çıktık.

Bisikletlerimiz dışarıda böyle bekliyorlardı.Çınarlıdere parkuruna girdik. Vadi içinde oksijen sarhoşu olmuş bir halde ilerliyoruz.Sonbahar yaklaşıyor. Yol üzerindeki su birikintilerine yapraklar süzülmüş.

Bu motorlu adam bize hiç selam vermeden geçiyor. Yazık ya..Çenesuyu' na indikten sonra, D-100 karayolunda bir minibüsün arkasında kendime yer buluyorum. Minibüsün hava boşluğunda 68.1 km/h' ye kadar çıkıyorum. Çenesuyu' ndan Kuruçeşme' ye kadar minibüsün arkasında kalıyorum. Mesafe yaklaşık 1 kilometre. Feyman' dan daha fazla uzaklaşmamak için hava boşluğundan çıkıyorum. Bu tür hız denemeleri çok tehlikelidir. Denemeyi aklınızın ucundan bile geçirmeyin.

Önünüzde bir araç olmasa bile 40 km/h ve üstü hızlar, bisiklet için tehlikelidir.Güzel günler.

-----------------------------------------------------
Bu blog sayfasında yer alan fotoğrafların telif hakları aksi belirtilmedikçe Baki Berk Kayalar' a aittir. Maddi amaç güden çalışmalarda izin almadan kullanılması telif hakları yasasına göre suçtur. Maddi amaç gütmeyen kullanımlarda ise kaynak belirtilerek yayınlanması önemle rica olunur.
Öneri ve destekleriniz için baymineral@gmail.com adresinden bana ulaşabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bu blog sayfasındaki tüm yazılı ve görsel materyallerin (sponsor ve kardeş site bağlantı logo ve yazıları ile gazete küpürleri hariç) telif hakları Bâki Berk Kayalar' a aittir. Kullanmak istediğiniz görsel ve yazılı materyal için baymineral@gmail.com adresinden Bâki Berk Kayalar' a ulaşabilirsiniz.

Saygılarımla.