Bisiklet turlarimin finansmani icin sanatsal olan fotograflarimin telif haklarini satisa cikarmaya karar verdim. Ilgilenen olursa sayfanin ozel mesaj butonundan veya baymineral@gmail.com adresinden satin almak istedikleri fotograflarin linkleri ve fiyat teklifleriyle birlikte bana ulasabilirler. - Baki Berk Kayalar

1 Haziran 2010 Salı

İzmit-Topçular-İstanbul - 20.01.2008

Aralarında Feyman' ında olduğu bir grup arkadaşla yaptığım İzmit-İstanbul turunun fotoğraflarını paylaşmak istedim.

Topçular-Eskihisar feribotunda.Gebze Doğu makasları üzerindeki eski karayolu köprüsünden doğu yönüne bakış.İstanbul sahilinde.Arka dış lastiğimin oturma sorunu sebebiyle bisikletçide arka lastik sökülüp tekrar takılıyor.

Çamlıca Tepesi' ne ulaşan yol oldukça dik.Çamlıca Tepesi' nden akşam manzaraları.

Tura katılan arkadaşlarımdan Burak Can Güler. Kendisiyle Haydarpaşa' dan trenle İzmit' e döndüm.Haydarpaşa.-----------------------------------------------------
Bu blog sayfasında yer alan fotoğrafların telif hakları aksi belirtilmedikçe Baki Berk Kayalar' a aittir. Maddi amaç güden çalışmalarda izin almadan kullanılması telif hakları yasasına göre suçtur. Maddi amaç gütmeyen kullanımlarda ise kaynak belirtilerek yayınlanması önemle rica olunur.Öneri ve destekleriniz için baymineral@gmail.com adresinden bana ulaşabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bu blog sayfasındaki tüm yazılı ve görsel materyallerin (sponsor ve kardeş site bağlantı logo ve yazıları ile gazete küpürleri hariç) telif hakları Bâki Berk Kayalar' a aittir. Kullanmak istediğiniz görsel ve yazılı materyal için baymineral@gmail.com adresinden Bâki Berk Kayalar' a ulaşabilirsiniz.

Saygılarımla.