Bisiklet turlarimin finansmani icin sanatsal olan fotograflarimin telif haklarini satisa cikarmaya karar verdim. Ilgilenen olursa sayfanin ozel mesaj butonundan veya baymineral@gmail.com adresinden satin almak istedikleri fotograflarin linkleri ve fiyat teklifleriyle birlikte bana ulasabilirler. - Baki Berk Kayalar

9 Nisan 2013 Salı

İzmit-Derbent-İzmit Demiryolu Turu - 17.11.2012


Fatih Büyükkol arkadaşımız ile yaptığım tur. Önce Derbent' e gittik. Sonra Derbent' ten demiryolu üzerinden bisikletle döndük.

İzmit.


Suadiye civarı.Büyükderbent İstasyonu.


Büyükderbent-Tepetarla arası.

Tepetarla-Sarımeşe arası.Sarımeşe-Köseköy arası.

Köseköy.


Köseköy-Kırkikievler arası.
Kırkikievler-İzmit arası.

45.50 klm mesafe. 
8.5 km/h ortalama, 35.7 km/h en yüksek hız.

Demiryolu hattındaki en yüksek hız rekorumu da bugün geliştirdim. 32 km/h.


----------------------------------------------------- Bu blog sayfasında yer alan fotoğrafların telif hakları aksi belirtilmedikçe Baki Berk Kayalar' a aittir. Maddi amaç güden çalışmalarda izin almadan kullanılması telif hakları yasasına göre suçtur. Maddi amaç gütmeyen kullanımlarda ise kaynak belirtilerek yayınlanması önemle rica olunur. Aksi takdirde bu blog sayfasında yer alan fotoğrafların izinsiz kullanılması durumunda yasal işlem başlatılacaktır. Öneri ve destekleriniz için baymineral@gmail.com adresinden bana ulaşabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bu blog sayfasındaki tüm yazılı ve görsel materyallerin (sponsor ve kardeş site bağlantı logo ve yazıları ile gazete küpürleri hariç) telif hakları Bâki Berk Kayalar' a aittir. Kullanmak istediğiniz görsel ve yazılı materyal için baymineral@gmail.com adresinden Bâki Berk Kayalar' a ulaşabilirsiniz.

Saygılarımla.