Bisiklet turlarimin finansmani icin sanatsal olan fotograflarimin telif haklarini satisa cikarmaya karar verdim. Ilgilenen olursa sayfanin ozel mesaj butonundan veya baymineral@gmail.com adresinden satin almak istedikleri fotograflarin linkleri ve fiyat teklifleriyle birlikte bana ulasabilirler. - Baki Berk Kayalar

8 Aralık 2009 Salı

Kerpe-Ömerağzı-Kerpe - 09.07.2005

2005 yazının 9 Temmuz gününde Kerpe' de kısa bir doğa gezintisi yapmıştım. Gidilen yer, Kerpe merkezine 3 klm. kadar uzaktaki Ömerağzı mevkii.

Ömerağzı mevkiindeki alabalık tesislerine giden yol muhteşem. Ağaçların oluşturduğu bir tünel mevcut.Bu yolda ne zaman gitsem mutlaka Babaköylü bu amca ile karşılaşıyorum.Bu şirincik beni izliyor ve bana poz veriyor.

Suuuu.. Buz gibi hemde.Bisikletim.Ben. O zamanlarda kısa turlarda kask takmıyordum.-----------------------------------------------------
Bu blog sayfasında yer alan fotoğrafların telif hakları aksi belirtilmedikçe Baki Berk Kayalar' a aittir. Maddi amaç güden çalışmalarda izin almadan kullanılması telif hakları yasasına göre suçtur. Maddi amaç gütmeyen kullanımlarda ise kaynak belirtilerek yayınlanması önemle rica olunur.
Öneri ve destekleriniz için baymineral@gmail.com adresinden bana ulaşabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bu blog sayfasındaki tüm yazılı ve görsel materyallerin (sponsor ve kardeş site bağlantı logo ve yazıları ile gazete küpürleri hariç) telif hakları Bâki Berk Kayalar' a aittir. Kullanmak istediğiniz görsel ve yazılı materyal için baymineral@gmail.com adresinden Bâki Berk Kayalar' a ulaşabilirsiniz.

Saygılarımla.