Bisiklet turlarimin finansmani icin sanatsal olan fotograflarimin telif haklarini satisa cikarmaya karar verdim. Ilgilenen olursa sayfanin ozel mesaj butonundan veya baymineral@gmail.com adresinden satin almak istedikleri fotograflarin linkleri ve fiyat teklifleriyle birlikte bana ulasabilirler. - Baki Berk Kayalar

8 Aralık 2009 Salı

Kerpe-Sarısu-Kerpe - 13.06.2004

2004 yazında yaptığım bir bisiklet turumun fotoğraflarını sizlerle paylaşmak istiyorum.

2003-2006 yılları arasında sadece yazları ve Kerpe çevresinde bisiklete binerdim. Canım sıkıldıkça Kerpe' nin bir kaç kilometre batısındaki Sarısu köycüğüne doğru pedal basardım.

Kerpe merkezi çıkışında su borusu patlamış galiba. Çamur gövdeyi götürüyor. Kerpe' ye yakışmayan bir durum.Paşaağzı sahili ve Kerpe' nin görünümü.Kerpe Miço Koyu.Sarısu yolu güzergahında ağaç kesiminin ispatı. Neyseki ormanı tamamen katletmiyorlar. Yaşlanan ağaçları kesiyorlar.

Sarısu Deresinden iki görünüm.

O zamanlarki halim. Sıcaktan pişmiş bir halde öğle güneşi altında bisiklet sürüyorum.Sizlere ek olarak 2004 yazında yaptığım başka bir turun fotoğraflarını da sunmak istiyorum.

Ömerağzı mevkiinden alabalık çiftliğine giden muhteşem yolun yağmur sonrası görüntüsü.O zamanlarda kullandığım emektar bisikletimin görüntüleri.Kerpe arka kayalıklar.-----------------------------------------------------
Bu blog sayfasında yer alan fotoğrafların telif hakları aksi belirtilmedikçe Baki Berk Kayalar' a aittir. Maddi amaç güden çalışmalarda izin almadan kullanılması telif hakları yasasına göre suçtur. Maddi amaç gütmeyen kullanımlarda ise kaynak belirtilerek yayınlanması önemle rica olunur.
Öneri ve destekleriniz için baymineral@gmail.com adresinden bana ulaşabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bu blog sayfasındaki tüm yazılı ve görsel materyallerin (sponsor ve kardeş site bağlantı logo ve yazıları ile gazete küpürleri hariç) telif hakları Bâki Berk Kayalar' a aittir. Kullanmak istediğiniz görsel ve yazılı materyal için baymineral@gmail.com adresinden Bâki Berk Kayalar' a ulaşabilirsiniz.

Saygılarımla.