Bisiklet turlarimin finansmani icin sanatsal olan fotograflarimin telif haklarini satisa cikarmaya karar verdim. Ilgilenen olursa sayfanin ozel mesaj butonundan veya baymineral@gmail.com adresinden satin almak istedikleri fotograflarin linkleri ve fiyat teklifleriyle birlikte bana ulasabilirler. - Baki Berk Kayalar

16 Mart 2010 Salı

Çınarlıdere - 07.04.2007

Çınarlıdere Vadisi' nde bir tur daha.

Vadiye bu kez aşağıdan giriyoruz. Amacımız bir patikaya ulaşmak.

Yolda bir dostumuz seyir halinde.Ben.Ben' im bisikletle inmeye cesaret edemediğim patikadan arkadaşım iniyor.Öğle Güneş' i bir dostumuzu mıyıştırmış.Ahşap bir yapı.İlerlediğimiz yol.Sularla oynaşıyorum.

Bebiş çok ıslandı :)

Çok kısa ve dinlendirici bir aktiviteydi.

Sevgiler.

-----------------------------------------------------
Bu blog sayfasında yer alan fotoğrafların telif hakları aksi belirtilmedikçe Baki Berk Kayalar' a aittir. Maddi amaç güden çalışmalarda izin almadan kullanılması telif hakları yasasına göre suçtur. Maddi amaç gütmeyen kullanımlarda ise kaynak belirtilerek yayınlanması önemle rica olunur.
Öneri ve destekleriniz için baymineral@gmail.com adresinden bana ulaşabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bu blog sayfasındaki tüm yazılı ve görsel materyallerin (sponsor ve kardeş site bağlantı logo ve yazıları ile gazete küpürleri hariç) telif hakları Bâki Berk Kayalar' a aittir. Kullanmak istediğiniz görsel ve yazılı materyal için baymineral@gmail.com adresinden Bâki Berk Kayalar' a ulaşabilirsiniz.

Saygılarımla.