Bisiklet turlarimin finansmani icin sanatsal olan fotograflarimin telif haklarini satisa cikarmaya karar verdim. Ilgilenen olursa sayfanin ozel mesaj butonundan veya baymineral@gmail.com adresinden satin almak istedikleri fotograflarin linkleri ve fiyat teklifleriyle birlikte bana ulasabilirler. - Baki Berk Kayalar

16 Mart 2010 Salı

Çınarlıdere - 12.05.2007

Çınarlıdere' ye bir tur daha.

2007 yılında ne kadar çok gitmişim Umuttepe' ye. Bu satırları yazdığım 2009-2010 kış döneminde de sık sık gidiyorum. Çünkü şehre en yakın bisiklet parkurlarından bazılarını barındırıyor.

Umuttepe' ye güzel bir havada tırmanıyorum. Geride bıraktığım yol. Rakım yaklaşık 380 metre.Kent Orman' da biraz turluyorum. Ortam büyüleyici.Çınarlıdere parkuruna girdim. Söylenecek pek fazla şey yok. Cennetin ortasındasınız resmen.Güzel saatler geçirdikten sonra şehre iniyorum. Asfaltlama çalışması yapılacağından zift dökülüyor. Ziftli yol, farklı bir eğlence kaynağı.Lastiklerimi ince bir tabaka halinde zift kapladı. Lastikler yapış yapış. Yokuş aşağı inerken bile pedal çevirmek zorunda kalabiliyorsunuz. Çıkan ses ise nefis :)Ziftli yolun bir binanın üst katlarından görünümü.Bisikletle dolu günler dilerim.

-----------------------------------------------------
Bu blog sayfasında yer alan fotoğrafların telif hakları aksi belirtilmedikçe Baki Berk Kayalar' a aittir. Maddi amaç güden çalışmalarda izin almadan kullanılması telif hakları yasasına göre suçtur. Maddi amaç gütmeyen kullanımlarda ise kaynak belirtilerek yayınlanması önemle rica olunur.
Öneri ve destekleriniz için baymineral@gmail.com adresinden bana ulaşabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bu blog sayfasındaki tüm yazılı ve görsel materyallerin (sponsor ve kardeş site bağlantı logo ve yazıları ile gazete küpürleri hariç) telif hakları Bâki Berk Kayalar' a aittir. Kullanmak istediğiniz görsel ve yazılı materyal için baymineral@gmail.com adresinden Bâki Berk Kayalar' a ulaşabilirsiniz.

Saygılarımla.