Bisiklet turlarimin finansmani icin sanatsal olan fotograflarimin telif haklarini satisa cikarmaya karar verdim. Ilgilenen olursa sayfanin ozel mesaj butonundan veya baymineral@gmail.com adresinden satin almak istedikleri fotograflarin linkleri ve fiyat teklifleriyle birlikte bana ulasabilirler. - Baki Berk Kayalar

16 Mart 2010 Salı

İzmit-Adapazarı (Eski Yoldan) - 04.11.2007

Akmeşe Yolu (Eski Adapazarı Yolu) üzerinden Adapazarı' na gitmeye karar verdik. Yaklaşık 50 kilometre yol gideceğiz.

Sabah, sonbaharın izlerini penceremden görebiliyordum.Dört arkadaş çıktık yollara.

Akmeşe yoluna girince gözlerimiz şenlenmeye başladı. Yeşillikler gözlerimizi dinlendiriyor.Geride bıraktığımız yol.Ekip seyir halinde.Akmeşe sapağındaki kahvehaneye geliyoruz. Buradan ne zaman geçsek bu kır kahvesine mutlaka uğrarız.Bu şirin dost yanımızdan ayrılmıyor. Bize sevgi gösterilerinde bulunuyor. Bizde ona sevgimizi göstermeye çalışıyoruz.Bebiş dinleniyor.Adapazarı' na kadar bir daha fotoğraf çekmemişim :( Kusura bakmayın.

Adapazarı' nda trene biniyoruz ve eve doğru yola koyuluyoruz.

Arkamızdan gelen Başkent Ekspresi bize yaklaşıyor. Yer: Derbent Doğu.Vee.... Başkent bizi solluyor.Bisikletlerimizle beraber en arka vagonun en arka kapı bölmesinde rahatça seyahat ediyoruz.İstemesekte bu tur sona eriyor ve bir dahaki turların hayallerini kurmaya başlıyoruz.

Sevgiler.

-----------------------------------------------------
Bu blog sayfasında yer alan fotoğrafların telif hakları aksi belirtilmedikçe Baki Berk Kayalar' a aittir. Maddi amaç güden çalışmalarda izin almadan kullanılması telif hakları yasasına göre suçtur. Maddi amaç gütmeyen kullanımlarda ise kaynak belirtilerek yayınlanması önemle rica olunur.
Öneri ve destekleriniz için baymineral@gmail.com adresinden bana ulaşabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bu blog sayfasındaki tüm yazılı ve görsel materyallerin (sponsor ve kardeş site bağlantı logo ve yazıları ile gazete küpürleri hariç) telif hakları Bâki Berk Kayalar' a aittir. Kullanmak istediğiniz görsel ve yazılı materyal için baymineral@gmail.com adresinden Bâki Berk Kayalar' a ulaşabilirsiniz.

Saygılarımla.