Bisiklet turlarimin finansmani icin sanatsal olan fotograflarimin telif haklarini satisa cikarmaya karar verdim. Ilgilenen olursa sayfanin ozel mesaj butonundan veya baymineral@gmail.com adresinden satin almak istedikleri fotograflarin linkleri ve fiyat teklifleriyle birlikte bana ulasabilirler. - Baki Berk Kayalar

16 Mart 2010 Salı

Polonezköy Yarışı Gezisi - 19-20.05.2007

20 Mayıs 2007' de Polonezköy (Adampol) ' de düzenlenen dağ bisikleti yarışlarını izlemeye gittim.

Trenle gittiğimiz Haydarpaşa' dan inişli çıkışlı bir güzergahı takiben Polonezköy' e vardık. Oradaki kilisenin bahçesinde şehir dışından gelen diğer bisiklet severlerle birlikte çadır kampı yaptıktan sonra ertesi akşamüstü bir arkadaşımızın otomobiliyle İzmit' e döndük.

Çadırlar kuruluyor.



Kilise bahçesinde kızılötesi deneme.



Ateş yakılıyor.





Kiliseyi ziyaret ediyoruz.







Metal atlarımız dinleniyor.



Ateş içimizi ısıtıyor.



Geceyi Burak Can Güler arkadaşımla aynı çadırda geçirdim.



Yarışlara ait fotoğraf ve videolar.





























































Sevgiler.

-----------------------------------------------------
Bu blog sayfasında yer alan fotoğrafların telif hakları aksi belirtilmedikçe Baki Berk Kayalar' a aittir. Maddi amaç güden çalışmalarda izin almadan kullanılması telif hakları yasasına göre suçtur. Maddi amaç gütmeyen kullanımlarda ise kaynak belirtilerek yayınlanması önemle rica olunur.
Öneri ve destekleriniz için baymineral@gmail.com adresinden bana ulaşabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bu blog sayfasındaki tüm yazılı ve görsel materyallerin (sponsor ve kardeş site bağlantı logo ve yazıları ile gazete küpürleri hariç) telif hakları Bâki Berk Kayalar' a aittir. Kullanmak istediğiniz görsel ve yazılı materyal için baymineral@gmail.com adresinden Bâki Berk Kayalar' a ulaşabilirsiniz.

Saygılarımla.