Bisiklet turlarimin finansmani icin sanatsal olan fotograflarimin telif haklarini satisa cikarmaya karar verdim. Ilgilenen olursa sayfanin ozel mesaj butonundan veya baymineral@gmail.com adresinden satin almak istedikleri fotograflarin linkleri ve fiyat teklifleriyle birlikte bana ulasabilirler. - Baki Berk Kayalar

16 Mart 2010 Salı

Polonezköy Yarışı Gezisi - 19-20.05.2007

20 Mayıs 2007' de Polonezköy (Adampol) ' de düzenlenen dağ bisikleti yarışlarını izlemeye gittim.

Trenle gittiğimiz Haydarpaşa' dan inişli çıkışlı bir güzergahı takiben Polonezköy' e vardık. Oradaki kilisenin bahçesinde şehir dışından gelen diğer bisiklet severlerle birlikte çadır kampı yaptıktan sonra ertesi akşamüstü bir arkadaşımızın otomobiliyle İzmit' e döndük.

Çadırlar kuruluyor.Kilise bahçesinde kızılötesi deneme.Ateş yakılıyor.

Kiliseyi ziyaret ediyoruz.Metal atlarımız dinleniyor.Ateş içimizi ısıtıyor.Geceyi Burak Can Güler arkadaşımla aynı çadırda geçirdim.Yarışlara ait fotoğraf ve videolar.

Sevgiler.

-----------------------------------------------------
Bu blog sayfasında yer alan fotoğrafların telif hakları aksi belirtilmedikçe Baki Berk Kayalar' a aittir. Maddi amaç güden çalışmalarda izin almadan kullanılması telif hakları yasasına göre suçtur. Maddi amaç gütmeyen kullanımlarda ise kaynak belirtilerek yayınlanması önemle rica olunur.
Öneri ve destekleriniz için baymineral@gmail.com adresinden bana ulaşabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bu blog sayfasındaki tüm yazılı ve görsel materyallerin (sponsor ve kardeş site bağlantı logo ve yazıları ile gazete küpürleri hariç) telif hakları Bâki Berk Kayalar' a aittir. Kullanmak istediğiniz görsel ve yazılı materyal için baymineral@gmail.com adresinden Bâki Berk Kayalar' a ulaşabilirsiniz.

Saygılarımla.