Bisiklet turlarimin finansmani icin sanatsal olan fotograflarimin telif haklarini satisa cikarmaya karar verdim. Ilgilenen olursa sayfanin ozel mesaj butonundan veya baymineral@gmail.com adresinden satin almak istedikleri fotograflarin linkleri ve fiyat teklifleriyle birlikte bana ulasabilirler. - Baki Berk Kayalar

1 Şubat 2013 Cuma

B4 V2 Türkiye Turu 8. Anlatımı: 07-08.06.2012

22. Gün:

Bugün sabahtan Mehtap Tok ablam ile vedalaşıp Küçükyalı' daki Doruk Bisiklet' e gidip fren bakımını yaptırdım. Orada tanıştığım Gürkan Vural arkadaşımla Urla' ya gittim. İzmir' in meşhur imbat rüzgârı bugün beni zorladı.

55.23 klm > 1685.71 klm toplam.
14.8 km/h ortalama, 37.2 km/h maksimum hız.

Teşekkürler Mehtap Ablacım.Yasaklarla dolu İzmir.


Büyük bir kruvaziyer gemisi gelmiş. Faytoncular da dizilmiş.


Kordon.
Bisiklet yolu nerede?


Sanırım Alsancak.


Pasaport.Konak.


Küçükyalı' ya giderken.


İzmir-Doruk Bisiklet' te fren bakımı.Bakımdan sonra Urla' ya giderken sahilden fotoğraflar.Gürkan bana bir şeyler ısmarladı.Urla' dayız. Gürkanların kedisi bisikletimle ilgileniyor.Bu ev bol çiçekli olması bakımından ilgimi çekti.


Gürkan' ın annesi çok lezzetli yemeklerle bizi doyurdu sağ olsun. Keselerine bereket.


Evin bir misafiri.---

23. Gün: 

Gürkan' la bugün Urla' nın olduğu yarımadayı gezdik ve Toraman yakınlarında bir yerde vahşi kamp attık. Bol bol dut ve kayısı yedik. Manzaralar pek hoş.

42.32 klm > 1728.03 klm toplam.
11.5 km/h ortalama, 38.6 km/h maksimum hız.

Gürkanların evinin bahçesine çadır kurdum.
Vural Ailesi' ne teşekkürler.

Fichi India / Hint İnciri / Kaynanadili. Görmeyi özlediğim bir bitki.


Bölgenin yerlisi Gürkan beni güzel yollara soktu.

Bu dut bambaşka.Sanırım burası Çeşmealtı.


İlk ciddi depremde muhtemelen ortadan kalkacak olan bu binanın arşivlik fotoğrafını aldım. Denizin bu kadar dibine bu kadar büyük bir yapıyı dikmek büyük bir riziko. 


Sevgili anneme.Dolanmaya devam.Özbek.

Araçlar bizi rahat bırakmıyor.Kamp yerimiz harika.
----------------------------------------------------- Bu blog sayfasında yer alan fotoğrafların telif hakları aksi belirtilmedikçe Baki Berk Kayalar' a aittir. Maddi amaç güden çalışmalarda izin almadan kullanılması telif hakları yasasına göre suçtur. Maddi amaç gütmeyen kullanımlarda ise kaynak belirtilerek yayınlanması önemle rica olunur. Aksi takdirde bu blog sayfasında yer alan fotoğrafların izinsiz kullanılması durumunda yasal işlem başlatılacaktır. Öneri ve destekleriniz için baymineral@gmail.com adresinden bana ulaşabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bu blog sayfasındaki tüm yazılı ve görsel materyallerin (sponsor ve kardeş site bağlantı logo ve yazıları ile gazete küpürleri hariç) telif hakları Bâki Berk Kayalar' a aittir. Kullanmak istediğiniz görsel ve yazılı materyal için baymineral@gmail.com adresinden Bâki Berk Kayalar' a ulaşabilirsiniz.

Saygılarımla.